Půjčovna karavanů v Ostravě vám naplánuje dovolenou snů

Když se podíváte na ostravskou půjčovnu Wolf trek, budete chvíli přemýšlet, jestli jde vlastně pouze o půjčovnu obytných aut a dodávek, nebo o cestovní agenturu. Správná odpověď je, že se jedná o mix obou. Pomohou vám vymyslet expedici snů a půjčí vám na ni vybavení.

Za Wolf trek stojí lidé, kteří sami rádi cestují a v obytném voze procestovali kus světa. Poznali nové kraje i kultury, zažili nepopsatelné a teď se tyto zážitky snaží zprostředkovat dalším lidem.

Dovolená v obytném autě vám dává svobodu

Spousta lidí už dnes netouží po dovolené v pětihvězdičkovém hotelu s all inclusive. Jejich snem je naopak přespávat v přírodě, být nezávislý a odpočinout si od ruchu velkoměst a dalších lidí. Přesně to zažijete při dovolené v obytném voze.

A jaké modely půjčovna karavanů v Ostravě nabízí? Veškerý komfort rodina zažije v modelu Karman Dexter 555. Vyspí se zde 4 osoby, je zde zadní lůžko a zvedací střešní dvojlůžko. V kuchyni najdete dvouplotýnkový plynový vařič a nerezový dřez. Lednička má integrovaný mrazák. Koupelna zahrnuje toaletu, kazetové WC s elektrickým čerpadlem a velké zrcadlové plochy. Ve výbavě přitom najdete vše, co potřebujete k fungování v tomto obytném voze – šňůru na sušení prádla s kolíky, úklidový set, lavor na nádobí, varnou konvici, hrnce, talíře a příbory, přikrývky a polštáře, WC chemii. Prostě si obytný vůz pronajmete a můžete vyrazit.

Kam se vydat? Nechte si poradit!

Kam se po Evropě, nebo snad jinde ve světě vydat v obytné voze? Zeptejte se přímo v půjčovně. Wolf Trek nabízí pronájem obytných vozů, pronájem dodávek 9 míst a také plánování nezapomenutelných zážitků.

Nenechte se omezovat harmonogramem, zastavujte kdekoliv bez pravidel, buďte pány svého času. Objevujte svět, žijte a uskutečňujte své sny! Prvním krokem k tomuto životu snů je právě třeba jen kratší dovolená v obytném voze. Půjčte si ho a vydejte se letos na cestu, jež vám změní život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *