Co patří mezi nejvyhledávanější doplňky stravy pro listopad 2021?

Zejména na podzim bychom měli myslet na významné posílení naší imunity, proto dbáme na jídelníček vydatný na ovoce a zeleninu. Další možností je vsadit na vhodné vitamíny a minerály v kapslové podobě, které nám dodají jejich přesnou denní dávku. Díky tomu se nám podaří eliminovat výskyt virózy a chřipky.

Krása a zdraví v jednom balíčku

Podzimní balíček výrobce Naturvita nabízí unikátní kombinaci zdraví prospěšných látek, které stimulují obranyschopnost organismu na maximum. Nachází se v něm extra dávka vitamínu C následovaná vitamíny K2, D3 a B6, dále hořčík, zinek, vápník, kyselina listová a pantothenová. Přírodní produkty s těmito složkami se postarají nejen o správně fungující imunitu, ale též o zachování kvality vlasů a nehtů, jež obzvláště v zimě trpí. Dále je zabráněno únavě a vyčerpání, posílí se funkce svalů a opěrného systému.

Rozlučte se s podzimní únavou

Doplněk stravy Horčík + B6 v balení o 60 tabletách obsahuje 60 mg v hořčíku v jedné tabletě. Toto množství doplňuje s 3 mg vitamín B6. Tato silná dvojka podporuje obrannou funkci organismu, a hlavně snižuje míru únavy a vyčerpání. V tabletách je hořčík z jedné části zastoupen ve formě citrátu, který mnohem rychleji působí. Z další části ho doplňuje pomaleji působící uhličitan. Kombinace těchto dvou složek přispívá k normální činnosti svalů a energetického metabolismu. Dospělé osoby užívají 2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu. Pokud máte zvýšenou spotřebu hořčíku, zvyšte si dávkování až na 4 tablety za den.

Kde zakoupit?

Neobíhejte lékárny a celý podzimní balíček zakupte na jednom místě, a to v internetové lékárně gigalekarna.cz. Naleznete zde veškeré informace o produktu včetně počtu tablet, jejich složení a dávkování. Pokud byste měli zájem o další potravinové přípravky, vybírat můžete z přehledně uspořádaných kategorií dle nemoci či účinné látky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *