Jak zhubnout rychle a zdravě?

Ztráta na váze se stává každoročně jednou z nejvyhledávanějších témat. Potřebujete zbavit se pár kil, ale nechcete se ničit hladovkou, ani běhat několik kilometrů denně? V tom případě jsou pro vás ideální následující tipy na rychlé a zdravé hubnutí.

Důležitost pravidelného jídla

Vynechání jídla určitě není řešením. Naopak, pravidelná strava je základem úspěšné redukce váhy. Během dne byste tedy měli jíst 3-5 menších porcí. Jídlo byste si měli užít, nejíst na cestách, u počítače a podobně.

Pijte dostatek vody

Voda je důležitá pro naši pohodu i zdraví. Pomáhá trávit potravu, odstraňovat škodlivé látky z těla a zajišťuje správné fungování krevního oběhu. Dostatečný přísun vody je také důležitý pro hubnutí, protože dokáže zmírnit pocit hladu.

Zapomeňte na sladkosti a alkohol

Pokud chcete rychle zhubnout, je třeba omezit příjem cukrů a alkoholu. Obě tyto látky spolehlivě brání tělu v hoření tuků a ukládají se hlavně v oblastech břicha a stehen.

Intenzivní trénink

Pokud si chcete udržet hubnutí i po krátké dietě, je nutné začít s tréninkem. Ideální jsou intervalové tréninky, při kterých střídáte krátké intervaly cvičení s krátkými pauzami. Trénink by měl být intenzivní, ale také různorodý, aby stimuloval celé tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *