Klávesnice k iPadu je extrémně praktickým doplňkem

Výrobky Apple patří mezi to nejlepší, co si můžete v rámci spotřební elektroniky pořídit. iPad tedy není překvapivě žádnou výjimkou.

Jedná se o velice užitečné zařízení, jejž můžete používat nejen k hraní her, případně surfování po internetu, ale pro někoho trochu překvapivě i k práci. Tu by vám měla ulehčit vhodná klávesnice.

V mnoha ohledech je iPad lepší než počítač

iPad není levnou záležitostí, vždyť je přeci od Apple. Nicméně v tomto případě se určitě vyplatí si připlatit, jelikož za vysokou cenu dostanete prémiový produkt, který vám při správném používání nejen dlouho vydrží, ale zároveň vám může pomoci se studiem, případně může suplovat klasický laptop.

Toto multifunkční zařízení skutečně lze používat k práci, ovšem musíte si pořídit vhodnou klávesnici k iPadu. Nejde o žádnou drobnost, ale o skutečně rauzantní vylepšení, díky kterému již nebudete muset používat pro psaní trochu těžkopádnou dotykovou obrazovku. Tím se zbavíte prakticky jediné negativní vlastnosti iPadu.

Žádné kabely

Na rozdíl od standardních klávesnic pro PC nemusíte model určený pro iPad připojovat kabelem. Ono to není ani možné, jelikož žádný kabel nemá. Obě zařízení stáčí spárovat pomocí Bluetooth. Jedná se o několikavteřinovou záležitost, takže se nemusíte obávat žádného velkého časového omezení.

Tento způsob je daleko efektivnější než kabelové připojení. Klávesnice je díky tomu mnohem skladnější a lépe se vleze do kabelky nebo batůžku.

Funguje jako ochrana

Důkazem, že je klávesnice maximálně praktickým doplňkem, je i fakt, že může fungovat i jako ochrana proti poškrábání či jinému znehodnocení iPadu.

Takovýto provizorní obal je velice efektivní a zabrání znehodnocení displeje třeba mobilním telefonem nebo klíči. Díky tomuto řešení si nemusíte kupovat žádný speciální obal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *