Likvidace vozidel může být hračka

Potřebujete rychle peníze za vaše staré auto? Nechcete se prodejem dlouze zabývat? Pak asi není nejlepší možností umisťovat inzerát nebo se jít dohadovat o ceně do autobazaru. Nejsnazší a nejrychlejší je prodat vůz přes společnost ZAHOTOVÉ.

Doménou společnosti ZAHOTOVÉ je nejen výkup aut, ale také likvidace autovraků. Jak se dozvíte na https://zahotove.cz/vykup-nakladnich-vozidel/, vykupují prakticky veškerá vozidla, a to i stavební a užitkové stroje. Vraky mohou být nepojízdné, podmínkou jsou čtyři kola, aby si je firma mohla odvézt. Na vlastní náklady samozřejmě.

Cenu zjistíte během chvilky online

Zní to hezky, ale rozhodující pro vás je, kolik peněz za své vozidlo dostanete? Žádný problém. Tuto informaci získáte rovnou online prostřednictvím formuláře. Na webu ZAHOTOVÉ vyplníte veškeré informace o vozidle a zástupce firmy vám připraví cenovou nabídku. Ve formuláři se vyplňuje značka, model, počet najetých kilometrů a další parametry. Nevymýšlejte si, uškodili byste tím pouze sami sobě. Při osobním setkání a převzetí vozidla totiž technik stav vozu kontroluje a případně upravuje cenu. Kdybyste si tedy vymýšleli, stejně by se na to ve výsledku přišlo.

Alternativou k formuláři je zavolat na telefonní číslo uvedené na webu, technik vám dokáže sdělit přibližnou cenu i po telefonu.

Šetřete svůj čas

Výkup vozidla přes ZAHOTOVÉ je hračka. Společnost nastavila proces tak, aby co nejméně plýtvala časem zákazníků. Vy sami si určíte, kdy a kam má technik pro vozidlo dojet. Na místě auto zkontroluje, určí jeho hodnotu a rovnou s vámi podepíše smlouvu. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, malý a velký technický průkaz. Od firem se vyžaduje výpis z obchodního rejstříku. U vraků následně dostanete protokol o ekologické likvidaci.

A to je úplně všechno. Firma si vozidlo odveze na vlastní náklady a vy se už nemusíte starat, co s ním bude dál. Bližší informace najdete na https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *