Podpořte své zdraví s doplňky stravy od Naturvity: Chrom Combi a Kyselina listová forte

Udržet své tělo zdravé a silné je nyní důležitější než kdy dříve. Zvláště v dnešní době, kdy stres, únava a nemoci mají čím dál větší vliv na naši pohodu. Společnost Naturvita nabízí řadu doplňků stravy, které vám mohou pomoci udržet své tělo v rovnováze a zdraví. V tomto článku se zaměříme na dva z jejich produktů: Chrom Combi a Kyselina listová forte.

Chrom Combi

Chrom Combi je doplněk stravy od společnosti Naturvita, který obsahuje kombinaci chromu, kvasnic a vitamínu C. Chrom je důležitý pro správnou funkci inzulínu a udržení normální hladiny cukru v krvi, zatímco kvasnice a vitamín C podporují imunitní systém a celkové zdraví těla. Tento produkt je ideální pro ty, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém, potlačit únavu a udržet své tělo zdravé. Více informací o Chrom Combi naleznete zde. Existuje řada lékařských studií potvrzující pozitivní dopad těchto látek, např. tato studie z roku 2016 ukázala, že doplnění chromu může přispět ke zlepšení inzulínové citlivosti a snížení rizika diabetu typu 2. Dopady užívání vitaminu C jsou dostatečně známé, jak podporuje i výzkum z roku 2017 o tom, že vitamín C může podporovat imunitní funkci a chránit tělo před infekcemi a záněty. Mezi nejznámější zdravotní benefity kvasnic patří probiotické účinky, které, jak ukázala tato studie, zahrnují prevenci a léčbu střevních onemocnění a imunomodulaci. Kvasinky také zlepšují biologickou dostupnost minerálů prostřednictvím hydrolýzy fytátu, biofortifikaci kyseliny listové a detoxikaci mykotoxinů díky vazbě na povrch buněčné stěny kvasinek.

Kyselina listová forte

Kyselina listová forte je dalším doplňkem stravy od Naturvity, který obsahuje vyšší dávku kyseliny listové, což je důležitý vitamín pro správnou funkci buněk a metabolismus. Kyselina listová forte může být užitečná při detoxikaci těla, podpoře trávení a oběhové soustavy, prevenci chřipky a nachlazení, udržení duševní rovnováhy a kvalitního spánku. Více informací o Kyselině listové forte naleznete zde. Koupit pak můžete v on-line lékárně.

Že kyselina listová je důležitá pro tvorbu červených krvinek a správnou funkci nervového systému pak prokázala studie z roku 2014, jež mj. ukázala, že dostatečný příjem kyseliny listové může snížit riziko cévních onemocnění a kognitivních poruch

O Naturvita

Společnost Naturvita, a. s. patří rozsahem svého sortimentu k významným producentům doplňků stravy v České republice. Při vývoji nových výrobků společnost zohledňuje nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy a spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Výrobní provozy se nacházejí v obci Veselá na Zlínsku.

NATURVITA, a. s. nabízí vývoj a výrobu tablet na zakázku. Celý sortiment je prodáván v síti lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu. Základní snahou společnosti je produkce kvalitních a cenově dostupných výrobků s vysokou užitnou hodnotou pro zákazníka.

Ilustrace: Leonardo.ai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *