Pracovní trička s dlouhými rukávy ocení nejen vaši zaměstnanci

Jak levně a prakticky obléct zaměstnance? Stejnokroj je drahá záležitost náročná na navržení i výrobu. Mnohdy přitom postačí kombinovat civilní oblečení s pracovním tričkem v corporate designu firmy.

V některých případech nám pracovní oděvy pro zaměstnance nařizuje zákon, v jiných stojíme o pracovní oblečení pro zaměstnance sami. Umožňuje nám na oblečení implementovat prvky corporate designu a podporovat díky tomu jak brand firmy, tak loajalitu zaměstnanců. I ta se buduje stejným pracovním oblečením. Rozhodně proto výběr oblečení nepodceňte co do kvality materiálu střihu, ale ani designu.

O dobré pracovní oblečení si zaměstnanci sami říkají

Mají jej zájem nosit a nevyhýbají se mu. U žen rozhodně platí, že by mělo mít slušivé střihy odpovídající postavě. Musíte též zajistit celou škálu velikostí od XS až po nadrozměrné velikosti. Muži i ženy ocení kvalitní materiál, který se po praní nedeformuje ani neztrácí barvu. Tričko pracovní s dlouhými rukávy je dobré vybírat též podle složení. Ideální jsou přírodní materiály, nebo funkční textil do extrémnějšího pracovního prostředí.

Nechte si vyrobit pracovní trička na míru

Na dodávku pracovního a reklamního textilu, triček, polokošilí, mikin, fleece oděvů, vest, bund, sportovního oblečení, čepic i dalších doplňků se specializuje společnost Xfer. Firma vyrábí textil na zakázku a realizuje potisk i vyšívání reklamního i pracovního textilu. Veškerý sortiment lze objednat online a jakmile je zakázka připravena, je vám zboží dopraveno až na místo určení. Velice rychle, levně a bez námahy tak necháte vyrobit i pracovní trička s dlouhými rukávy, které budou právě teď, kdy se za pár týdnů zaměstnanci vysvlečou z bund a mikin, tak aktuální. Připravte svoji firmu na jaro. Pokud si ze stávajícího sortimentu Xfer.cz nevyberete, ve firmě váš požadavek rádi vyřeší zcela individuálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *