Rychlý rozvoj konceptu nových školních bufetů ReFresh Bistro slaví už 35 poboček

Hledáte unikátní školní bistra, která nabídnou nový pohled na stravování ve školních budovách? V takovém případě se vám bude líbit ReFresh Bistro. Jde o koncept bufetů, který v první řadě sází na kvalitu a čerstvost. Poměrně rychlý rozvoj navíc dokazuje, že o podobný nápad je velký zájem. Kdy celý projekt začal a s jakými problémy se nedávno potýkal? 

Unikátní koncept školních bufetů

Kvalitní školní bufet nabídne čerstvé potraviny od místních dodavatelů. Právě to je hlavní předností konceptu ReFresh Bistro, kde si každý den můžete pochutnat na pečivu, zapečeném toastu, čerstvé denní polévce či na skvělých domácích jogurtech o několika různých příchutích. Přesně v této oblasti kvalitního sortimentu jsou moderní školní bufety napřed. Tento nápad oceňují nejenom ředitelné škol, ale i samotní žáci, kteří najednou mají místo, kde si mohou zajít pro chutné jídlo za dobrou cenu. 

Rozvoj od roku 2017

Školní bistro v rámci konceptu ReFresh Bistro začalo poprvé v roce 2017. Tehdy se jednalo o zkušební provoz jedné pobočky pro ověření, jestli bude o něco podobného zájem. Po mnoha kladných ohlasech rozvoj postupoval poměrně rychlým tempem až do nedávného stavu 18 poboček rozesetých víceméně v rámci celé České republiky. 

I přes riziko konce přišel rozvoj na 35 poboček

Jenže stejně jako jiné provozy zaměřené na potraviny a občerstvení, i síť školních bufetů ReFresh Bistro zasáhl koronavirus. Kvůli opatřením tak zaznamenal celý projekt značné ztráty, kdy bylo konkrétně nutné odepsat zásoby potravin a surovin za zhruba 2,5 miliónů korun. I přes jistou beznaděj se však podařilo přestát obě vlny pandemie a naopak se pustit do rychlého rozvoje. Od září tak bude existovat hned 35 poboček, což znamená nárůst o 17 nových míst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *