Tajemství vestavných skříní

Když skříně, tak vestavěné. Zdá se, jako by v současnosti ani jiné řešení neexistovalo, klasickou volně stojící skříň si pořizuje minimum lidí. Jde jen o módní vlnu? Ne tak docela, vestavěné skříně mají celou řadu výhod.

Vestavěné skříně jsou vhodné do ložnic, šaten, dětských pokojů i do chodby. Pomohou vám ušetřit místo, navíc vypadají velmi moderně. Nevýhoda je snad jediná – nedají se snadno přestěhovat či vyměnit. S největší pravděpodobností je však vůbec nebudete chtít měnit.

Hodí se opravdu do každého prostoru

Máte nevyužitý roh v místnosti? Sháníte nábytek do podkrovního pokoje se zkosením stropu? Pro vestavěné skříně nejsou ani tohle žádné nepřekonatelné problémy. Vestavěná šatna se dá navrhnout na míru i do atypických prostor.

Uskladníte v nich skoro všechno

Díky možnosti nechat si navrhnout skříň na míru budete mít doma přesně takovou skříň, jež vám bude vyhovovat. Někdo ocení užší, někdo zase širší. Do těch širších se dají schovat i sezónní věci jako zimní bundy, či dokonce lyže!

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně si samozřejmě navrhnete sami. Někdo ocení více polic, další potřebuje zase místo na pověšení ramínek. Tohle všechno se dá realizovat.

Ušetří značnou porci prostoru

Hlavně vám ho pomohou využít na maximum. Vestavěné skříně do ložnice i jiných místností se vyrábí hezky od podlahy až ke stropu, prostor tedy využijí i vertikálně. Typicky mívají posuvné dveře, což znamená, že můžete mezi skříní a postelí nechat klidně úzkou uličku – nepotřebujete místo na otevírání dveří skříně. V šatně je možné využít i otevřené vestavěné skříně bez dveří, místnost pak bude vzdušnější.

Extra tip, jak ušetřit: Nábytek na míru je vždy o něco dražší než ten vyráběný sériově. Na vestavěných skříních se však dá i ušetřit, a to tím způsobem, že si ji necháte zpracovat bez zadní stěny či bez dna. Navíc tím umožníte lepší dýchání zdi za skříní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *