Šperky pro váš dokonalý outfit

Lidstvo se rádo zdobí nejrůznějšími řetízky, korálky a drahými kameny od nepaměti. Šperky totiž podtrhují náš styl oblékání, jejich prostřednictvím dáváme svému okolí najevo svou osobitost. Některé druhy šperků nás nejenom zdobí, ale též mají ochranné a pozitivní účinky na naše tělo.

Odhalte tajemství malachitu

Pořídíte-li si malachit náramek, získáte vskutku jedinečný šperk. Na první pohled vás okouzlí svým smaragdovým zbarvením, který doplňuje zdobná korunka. Pokud se budeme zajímat o tento polodrahokam blíže, dozvíme se, že je obdařen výjimečnými vlastnostmi. Má totiž ochranný charakter, který k vám nepustí negativní energii. Umí harmonizovat celý organismus, dokáže odstranit škodlivé látky, neutralizovat radioaktivní záření i elektromagnetické znečištění.

Malachit budete mít pořád při sobě

Jak je patrné, tento kámen disponuje opravdu značnou mocí. Náramek z malachitu bude vaším strážcem na cestách a zároveň poslouží jako neskonalá zásobárna pozitivní energie. Též se o něm traduje, že podporuje uzavření dobrých obchodů. Chcete-li udělat radost svému muži, prostřednictvím tohoto náramku mu darujete mnohem víc než jen ozdobný šperk.

Perly vždycky potěší

Ženy jednoznačně potěší náušnice – stříbrné s pravou říční perlou. O perlách se totiž říká, že obdarované přinášejí štěstí. Jejich něžný vzhled podtrhne půvab ženy jakéhokoliv věku. Proto šperky z perel v podobě náušnic, náhrdelníků, přívěsků či prstenů patří k nejoblíbenějším po celé generace. Jedná se o nadčasový doplněk, jenž je možné kombinovat s jakýmkoliv stylem oblékání. Můžete se jimi ozdobit jak na společenskou událost, tak ke všednímu outfitu. Každodenní nošení jim nikterak nevadí, nedochází k jejich poškození při těsném kontaktu s pokožkou. V případě nechtěného ušpinění je jednoduše očistíte vodou a mýdlem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *