Věcička, která dokáže uspokojit ženu a také zlepšit zdraví

Různých uspokojovadel pro ženy se už vyrábí tolik, že z toho až někdy přechází hlava kolem. 

V naprosté většině případů se však jedná pouze o nástroje, co mají potěšit, nic víc. Existují však i pomůcky s více funkcemi, jež mají často blahodárný vliv na ženino zdraví. Mezi takové se řadí i venušiny kuličky.

Nejde o žádnou novinku

Na rozdíl od jiných erotických hraček nejsou venušiny kuličky žádnou velkou novinkou, spíše naopak. Dle nalezených záznamů se vyráběly už před dlouhými staletími ve starověké Číně. Jako materiál se většinou používalo dřevo, nicméně honosnější hračky byly ze slonoviny. 

V současné době by do sebe samozřejmě žádná racionálně uvažující žena nic ze dřeva necpala. Venušiny kuličky se dnes přednostně vyrábí ze silikonu. Ostatní materiály jsou pouze okrajové.

Jednoduchý princip

I když se dnes už využívají k výrobě jiné suroviny než v dávných dobách, princip venušiných kuliček je stále stejný. Mají potěšit. Dnes jsou navíc složeny obvykle ze dvou dutých kuliček, v nichž jsou uloženy další dvě menší. Díky tomu různě vibrují a ovlivňují tím nervová zakončení v pochvě. Jednoduché, ale funkční.

Cvičení

Jak již bylo naznačeno na začátku textu, kuličky nemají vyvolávat pouze pocity uspokojení, nýbrž mohou fungovat i léčivě. S jejich pomocí se totiž dají posilovat i svaly pánevního dna, což snižuje potíže s inkontinencí.

Dámy, které již mají s tímto druhem cvičení své zkušenosti, dokáží s kuličkami i běhat. Pro ženy začátečnice, navíc ještě s oslabeným pánevním dnem, je lepší používat spíše jednu venušinu kuličku, a to ještě ideálně v sedě nebo v leže.

Diskrétní koupě

Ne každá žena je natolik obdařena sebevědomím, že dokáže vejít do klasického kamenného sexshopu a provést nákup. Hlavně dříve narozené ročníky s tím mohou mít velké problémy. Dnes to však není potřeba řešit, jelikož sexshop Sexio.cz lze navštívit i prostřednictvím internetu. Dle zasvěcených jde o nejdiskrétnější eshop v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *