Vitamíny a minerály, které potřebujete hlavně během letních měsíců

I v letním období se mohou objevit různé zdravotní problémy. S koupáním ve veřejných bazénech bývá často spojován zánět močových cest. Stejně tak se dostaví i únava z úmorného slunce, a proto je potřeba organismus určitým způsobem povzbudit, přičemž lepší je užívání potravinového doplňku než pití několika šálků kávy denně. V následujících řádcích vám prozradíme, co by vám nemělo za doplňky stravy rozhodně chybět. 

Přírodní extrakt z brusinek

Brusinky jsou známé zejména tím, že pomáhají při zánětu močových cest. Ideální je sáhnout po přírodním extraktu z brusinek, jenž obsahuje dostatečné množství tělu prospěšných látek. Pokud se podíváte například na produkt Brusinky od Naturvita, tak se užívají dvě tablety denně, přičemž celkem do těla dostanete 800 mg koncentrovaného přírodního extraktu. Brusinky podporují přirozenou obranyschopnost, působí i jako antioxidant a doporučují se při premenstruačním syndromu či menopauze. 

Kofex vás nakopne

Jestliže se chystáte na dovolenou do zahraničí automobilem, potřebujete i něco na doplnění energie, abyste neusínali za volantem. Právě pro takové případy je připraven Kofex, jenž obsahuje čistý kofein a výtažek z guarany. Třeba v internetovém obchodě GigaLékárna.cz ho seženete do stovky.

Hubnutí s kávou? Zelenou!

S letní sezónou je spojeno i hubnutí do plavek. Samozřejmě pro dosažení požadované hmotností je nezbytné dodržovat kalorický deficit, ovšem hubnutí je možné podpořit i potravinovými doplňky, jako je Karnitin+Chrom. Obsahuje L-karnitin a chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Stejně tak kombinace těchto látek pomáhá normálnímu metabolismu makroživin. 

Stejně tak se nabízí i Zelená káva, která se řadí mezi takzvané superpotraviny. Dodává energii, obsahuje vitamíny a působí jako silný antioxidant. A je skvělá při vaší cestě k redukci váhy. Zkuste to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *