Pořiďte si pro svůj tým nové hokejové dresy

K letní hokejové přípravě patří i příprava dresů pro novou sezónu. Spojte se s profesionály, kteří hokejové dresy dělají již 30 let, a včas se připravte na hokejový kolotoč. Ten naplno propukne již zanedlouho.

Česká společnost DDsport.cz vyrábí dresy na hokej. Pravidelně přichází s novými modely, jejichž návrhy vždy konzultuje s profesionálními hokejovými kluby. I díky tomu pak hokejové dresy DDsport.cz používají přední hokejové kluby, které vítají inovace, co se týče střihu, materiálů i designu.

Za 30 let získala společnost DDsport obrovské zkušenosti s výrobou dresů nejen pro hokej

Firma neustále vylepšuje svoji nabídku. Hokejové dresy se vyrábí z velice kvalitních a funkčních materiálů. Pomáhají hráčům při hře, neomezují je v pohybu, současně jsou extrémně odolné i při takové zátěži, jaká je běžnou právě u hokeje.

Dresy na míru každému klubu

Kluby, které si objednávají dresy na hokej, mají velké možnosti pro výběr. Hokejové sety se skládají z hokejových dresů, návleků na kalhoty a štulpen. Týmy si mohou volit střih (DDsport.cz aktuálně doporučuje střih Extra Line), materiál, samozřejmě též design, který díky moderním technologiím téměř nezná omezení. Potisk dresů se realizuje sublimačním potiskem. Díky tomu jsou splněny i ty nejnáročnější požadavky na barevnost, počet log, použité vzory i design obecně. Firma nezvyšuje cenu tisku s počtem umístěných reklam. Pro potisk lze využít i zářivé fluo barvy. Volit lze též umístění prodyšných ploch.

Dotisk dresů už od jednoho kusu

Hokejové dresy z DDsport.cz mají i další výhody. Spolupráce s firmou je velice pružná. Umí pomoci s grafikou dresů. Všechny zakázky trvale archivuje, takže lze snadno vyrobit náhradní dresy i dresy pro nové hráče, či updatovat původní design dresů. Doobjednávat lze již od jednoho kusu. Nevíte, jaké velikosti dresů budou hráči vašeho týmu potřebovat? V DDsport vám při plánovaném odběru více než 5 ks zapůjčí i velikostní vzorky.

Objednejte si hokejové dresy pro nadcházející sezónu už nyní. Budete mít jistotu, že váš tým nastoupí do nové sezóny v nových dresech. Podpořte týmového ducha i výkon hráčů skvělými dresy z DDsport.cz.

Popisky k obrázkům:

Objednejte si hokejové dresy z DDsport.cz pro novou sezónu již nyní.

Hokejový set tvoří hokejový dres, návleky na kalhoty a štulpny.

Nová kolekce hokejových dresů z DDsport.cz je tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *