Dovolená na Zanzibaru je synonymem pro lenošení na pláži, romantiku v lagunách i pozorování delfínů a želv

Zanzibar je ostrovní oblast Tanzánie a je složena ze souostroví Zanzibar v Indickém oceánu. Najdete ji jen několik desítek kilometrů od pevniny afrického kontinentu. Vaše kroky povedou na bělostné písečné pláže, osvěžíte se v azurově zbarveném moři a ochutnáte exotické pokrmy z mořských plodů, muškátového oříšku, skořice a hřebíčku.

Na Zanzibaru si opravdu odpočinete, protože nebudete mít čas ani chuť na spojení s technologiemi moderního světa. Luxusní dovolená vás pohladí na duši, ocitnete se totiž v ráji na zemi. Ať už se vydáte do zahrad s tropickým kořením, za želvami obrovskými a delfíny, získáte nezapomenutelné zážitky. Za žádnou cenu si nesmíte nechat ujít prohlídku Stone Town, kamenného města, které je díky svému unikátnímu rázu zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO.

Příroda si vás omotá kolem prstu

Stěžejním lákadlem ostrova je dechberoucí přírodní krása, a proto vás čeká nefalšovaná exotická dovolená. Na sto procent vás nadchne plavba za želvami sloními na Prison Island (ostrov Changu). Kdysi tu bylo vězení pro otroky, ale dnes se zde můžete vyfotit s obrovskými želvami dovezenými ze Seychelských ostrovů. Pokud se chystáte do do Kizimkazi, bezpochyby spatříte delfíny! Nesmíme zapomenout ani na výlet na safari do Tanzánie, kde na vás čeká přehlídka proslulých národních parků, kde žijí ve volné přírodě zajímavé druhy zvířat. Dovolená na Zanzibaru vám nabídne i potápění u korálových útesů, díky němuž spatříte všemožné druhy ryb, hvězdice nebo kraby.

Relaxujte jako nikdy předtím

Dovolená na míru je spojená s luxusem, a proto byste si měli rezervovat ubytování snů. Zanzibar dovolená – Xanadu Villas and Retreat vás zaujme přepychovým zázemím, protože se ocitnete v palácových vilách přímo u moře. Na první pohled vás zláká lenošení na písečném koberci Bwejuu, jedná se o jednu z nejkrásnějších pláží Zanzibaru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *