Nakupte čerstvou kávu se slevou

Potrpíte si na dobrou kávu? Pak ji pravděpodobně nechodíte kupovat do supermarketu, nýbrž zaměřujete se na obchody specializované na kávu. Tam jsou kávová zrna či mletá káva sice o něco dražší, ale na chuti je to poznat. A někdy se takový lahodný mok dá pořídit ve slevě!

Znáte e-shop s kávou Monro? Svou kamennou prodejnu má v Jihlavě, daleko více zákazníků si však objednává online. Firma se totiž od roku 2004 věnuje pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky z Afriky, Austrálie, Jižní a Střední Ameriky a dalších destinací.

Využijte výprodeje skladu

Zdražuje se všechno a káva není výjimkou, i ceny kvalitní Arabiky výrazně rostou. Monro ovšem vyprodává skladové zásoby, a tak nabízí čerstvou kávu za loňské ceny. Příliš mnoho zásob již ale nezbývá, slevová akce tedy platí do konce března.

Láká-li vás čerstvá káva, slevový kód vám pomůže získat ji o 5 % levněji při nákupu nad 400 Kč, a s ještě další 5% slevou za platbu předem pro stálé zákazníky. Jestliže si navíc objednáte v hodnotě nad 1000 Kč, dostanete 100g balení kávy zdarma. Domluvte se tedy s rodinou, známými nebo kolegy a udělejte společnou objednávku.

Už jste slyšeli o kávovém předplatném?

Patříte mezi milovníky kávy a aspoň jeden šálek si dopřáváte každý den? Pak by se vám u Monro mohla líbit ještě jedna zajímavá nabídka – kávové předplatné. Na začátku si zvolíte, jak velké balení kávy chcete každý měsíc dostávat, jaké jsou vaše preference a kolikátý den v měsíci vám má překvapení chodit. Pak už se o nic nestaráte a každý měsíc vám domů chodí prvotřídní výběrová Arabika. Budete mít možnost ochutnat nejrůznější typy kávy, jež vybírají odborníci, a potěšit své chuťové buňky. Kávové předplatné lze navíc objednat i jako dárek pro vaše blízké. Až budete hledat vhodné překvapení, vzpomeňte si na to. Dobrá káva potěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *